
Нож складной Civivi Odium C2010DS-1
- В наявності
- Код: AT_C2010DS-1
6 470 ₴
5 889 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Опис складаного ножа Civivi Odium C2010DS-1:
Мініатюрний ніж Civivi Odium має складану конструкцію, яка підходить для повсякденного носіння в кишені та виконання завдань різного рівня складності. Модель розроблена ножовою компанією при співпраці з дизайнерами Ferrum Forge Knife Works і може похвалитися преміальними матеріалами, які не тільки підвищують зносостійкість конструкції, але й надають їй унікального вигляду.
Широкий клинок drop point відкривається за допомогою плавця фліпера або отвору для великого пальця. Лезо має надзвичайно плавний хід, оскільки в осьовому вузлі стоять керамічні кульковальники.
Матеріал клинка — дамаська сталь, що належить до металів преміальної якості. Серед її переваг: ефективність різання завдяки твердості порядку 58-60 HRC та непогана опірність корозії. Крім того, дамаск має незвичайні візерунки на поверхні, які перетворюють інструмент на справжній витвір мистецтва.
Довжина клинка дорівнює 67.2 мм, а його товщина в обуху становить 3 мм. Після відкривання лезо фіксується сталевою пластиною замка liner lock, не даючи ножу скластися під час експлуатації та поранити руку. На обуху є довгий упор для пальця.
Руківʼя прикрашають накладки з натуральної деревини Гвібурції, відполірованої до ідеальної гладкості. Матеріал не боїться впливу вологи та температурних перепадів, тому зберігає форму навіть у разі регулярної експлуатації в польових умовах.
У складеному положенні довжина ножа не перевищує 90 мм. З урахуванням напрочуд малої ваги конструкції (лише 68 г) це значно спрощує носіння інструмента.
Характеристики:
- складаний EDC ніж, створений при співпраці з дизайнерами Ferrum Forge Knife Works;
- матеріал клинка – дамаська сталь;
- твердість сталі – 58-60 HRC;
- профіль клинка – drop point;
- тип заточування – прямий;
- 2 способи відкривання ножа (плавець фліпера або отвір у клинку);
- надзвичайно плавний хід леза завдяки керамічним кульковальникам;
- замок liner lock;
- матеріал руківʼя – деревина Гвібурції;
- є кліпса з нержавіючої сталі;
- довжина відкритого ножа – 157.2 мм;
- довжина клинка – 67.2 мм;
- товщина обуха – 3 мм;
- довжина закритого ножа – 90 мм;
- товщина руківʼя – 11 мм;
- вага – 68 г.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина ножа | 157.2 мм |
| Матеріал леза | Дамаська сталь |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Коричневий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 68 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 67.2 мм |
| Ширина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | прямий |
- Ціна: 5 889 ₴









