
Нож складной Ruike M121-TZ
- Готово до відправки
- Код: AT_M121-TZ
6 930 ₴
6 309 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Ніж складаний Ruike M121-TZ:
Новинка являє собою складний туристичний примірник, який запросто поміститься в кишені, сумці або рюкзаку. Тип заточення – прямий. Форма леза – normal blade. Це універсальний, класичний профіль, який в побуті носить назву «фінка». На сьогоднішній момент ця форма – одна з найбільш популярних різновидів клинка. Довжина клинка 9,2 сантиметри, виконаний з нержавіючої сталі марки S35VN. Цей металевий сплав являє собою поліпшений варіант CPM S30V. Ножі з цієї сталі характеризуються більш високими показниками в'язкості при ударних навантаженнях, а також легше піддаються поліровці під час виготовлення.
Сталь пройшла при виробництві кріогенну обробку. Високі спуски леза частково продубльовані на обуху і зведені в ребрі до задернутому кінчика. Клинок ножа обертається на осі з підшипниками і шайбою. Фіксація клинка провадиться за допомогою замка Frame lock, який вирізаний збоку складовою титанової рукоятки. Є запобіжна система Beta Plus. Рукоятка ножа має ергономічну форму, завдяки якій його зручно тримати в долоні. Переноска вироби здійснюється за допомогою контрастної знімною кліпси пластинчастої конструкції, яка має клинок кінчиком вгору.
Важить примірник 110 грам, загальна довжина – 21,5 сантиметри. Товщина клинка – три з половиною міліметри. В якості матеріалу рукоятки був використаний TC4 (titanium). Твердість металу досягає 58-60 одиниць Роквелла, що досить хороший показник для такого типу інструментів. Ніж представлений у двох кольорах, сірому і сріблястому.
Використовувати новинку можна в турпоходах, в подорожах, поїздках, будинки при вирішенні побутових завдань. Вона легка і компактна, з чого випливає, що носити її можна при собі, і вона цілком годиться для щоденного застосування. Якісний, міцний ніж, який буде служити довго і ефективно. Стійкий до пошкоджень, корозії, довговічний. Зручний в експлуатації. Гарантія на виріб – 5 років з моменту придбання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruike |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Довжина ножа | 215 мм |
| Матеріал леза | S35VN |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Різні кольори |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 110 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 92 мм |
| Ширина леза | 3.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип заточування | прямий |
| Форма клинка | normal blade |
- Ціна: 6 309 ₴






