
Нож складной Sencut Honoris SA07B
- Готово до відправки
- Код: AT_SA07B
3 330 ₴
3 099 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Опис складаного ножа Sencut Honoris SA07B
SENCUT Honoris — сучасний кишеньковий ніж від Sencut. Такий складаний ніж відрізняється стильним дизайном завдяки поєднанню особливої форми ручки та самого леза.
Розкрити ніж можливо за допомогою фліпера або застосувавши великий отвір для великого пальця. Цей процес максимально легкий та плавний завдяки кульковим підшипникам. Коли ніж розкривається, лезо фіксується замком з нержавіючої сталі.
Лезо виготовлено з 9Cr18MoV, що говорить про високу якість такого виробу. Це нержавіюча сталь, яка приблизно еквівалентна сталі 440B. Лезо довго зберігає гостроту, тобто не потребує регулярного обслуговування. При необхідності його легко заточити. Додатково поверхня має покриття Black Stonewashed, яке маскує невеликі подряпини.
Ручка виготовлена з особливого матеріалу - мікарти. Він міцний, забезпечує хороше зчеплення , забезпечує зручність використання ножа. Мікарта стійка до вологи, перепадів температури та впливу більшості хімічних речовин. Тобто це ідеальний матеріал для ручки ножа.
Такий ніж точно не загубиться, адже оснащений спеціальною кліпсою для носіння в кишені.
Особливості:
- сталеве лезо з покриттям Black Stonewashed і подовженим отвором для великого пальця;
- є отвір для фліпера або великого пальця для швидкого розкривання;
- текстурована ручка з мікарти;
- міцний сталевий лайнерний замок;
- кліпса з чорної нержавіючої сталі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sencut |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина ножа | 200.9 мм |
| Матеріал леза | 9Cr18MoV |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 59 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Сірий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 89.6 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 88.1 мм |
| Ширина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | прямий |
- Ціна: 3 099 ₴







