
Нож складной Ganzo G704
- Готово до відправки
- Код: AT_G704
1 070 ₴
1 014 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис ножа Ganzo G704:
Ganzo 704 — дуже вдала модель туристичного ножа від компанії Ganzo, запропонована в трьох колірних оформленнях рукояті. Функціональний клинок класичної форми drop-point з прямою заточуванням виконаний з легованої висококласної сталі марки 440С (58-60 HRC) і фіксується механізмом Axis Lock.
Туристичний складаний ніж Ganzo 704 не тільки привабливо виглядає, але і чудово збалансований. В робочому стані розмір ножа — 20 см, а на лезо відведено 8.6 см. Обрана довжина рукояті і текстурування зовнішніх панелей є оптимальними рішеннями для зручного хвату і комфортної роботи. На обуху є насічки, що забезпечують надійне зчеплення робочого пальця з обухом при сильному тиску на інструмент. Матеріал рукояті — композитний текстоліт G10 — наділений високими показниками міцності і зносостійкості.
В цілому, Ganzo 704 дуже зручний і мобільний, - його розмір у зібраному стані всього лише 11.5 см, а вага — 140 г. В управлінні ніж теж дуже ергономічний і безпечний, завдяки надійному і міцному фіксатора Axis Lock модель легко відкривається і закривається однією рукою.
Загартована сталь клинка Ganzo 704 не схильна до корозії, а так само має вкрай вдалим співвідношенням міцності і пластичності для того, щоб тримати заточку протягом тривалої експлуатації і не піддаватися руйнуванню від навантажень. Таке лезо буде служити вам довго і якісно, а також не потребує особливих прийомів заточування.
Кишеньковий складаний ніж Ganzo 704 — модель досить приваблива для будь-якої активної людини або колекціонера. Виріб відмінно проявить себе в поході, на природі, на пляжі, кемпінгу або в дорозі, а скромні габаритні розміри дозволяють легко використовувати ніж як повсякденного портативного інструменту.
Туристичний складаний ніж Ganzo 704 не тільки привабливо виглядає, але і чудово збалансований. В робочому стані розмір ножа — 20 см, а на лезо відведено 8.6 см. Обрана довжина рукояті і текстурування зовнішніх панелей є оптимальними рішеннями для зручного хвату і комфортної роботи. На обуху є насічки, що забезпечують надійне зчеплення робочого пальця з обухом при сильному тиску на інструмент. Матеріал рукояті — композитний текстоліт G10 — наділений високими показниками міцності і зносостійкості.
В цілому, Ganzo 704 дуже зручний і мобільний, - його розмір у зібраному стані всього лише 11.5 см, а вага — 140 г. В управлінні ніж теж дуже ергономічний і безпечний, завдяки надійному і міцному фіксатора Axis Lock модель легко відкривається і закривається однією рукою.
Загартована сталь клинка Ganzo 704 не схильна до корозії, а так само має вкрай вдалим співвідношенням міцності і пластичності для того, щоб тримати заточку протягом тривалої експлуатації і не піддаватися руйнуванню від навантажень. Таке лезо буде служити вам довго і якісно, а також не потребує особливих прийомів заточування.
Кишеньковий складаний ніж Ganzo 704 — модель досить приваблива для будь-якої активної людини або колекціонера. Виріб відмінно проявить себе в поході, на природі, на пляжі, кемпінгу або в дорозі, а скромні габаритні розміри дозволяють легко використовувати ніж як повсякденного портативного інструменту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина у складеному стані | 11.5 см |
| Довжина ножа | 200 мм |
| Матеріал леза | 440C |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Чорний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 140 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Ширина леза | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип заточування | прямий |
| Форма клинка | drop-point |
- Ціна: 1 014 ₴







