
Нож складной Ganzo G743-2-GR
- Готово до відправки
- Код: AT_G743-2-GR
1 130 ₴
1 070 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Опис ножа Ganzo G743-2:
Ніж для туризму Ganzo G743-2 — це практична модель, яка поміститься до будь-якого вашого спорядження. Клинок довжиною 87 мм легко складається всередину рукоятки, завдяки чому переносити ніж стає повністю безпечно. Щоб відкрити його і приступити до роботи, достатньо легко потягнути за шпеник. До речі, у відкритому вигляді лезо легко фіксується і вже не рухається навіть під навантаженням. Цьому сприяє замок Frame Lock — різновид лінійного механізму зі сталевою притискною пружиною, яка одночасно є елементом рукоятки.
Заточене лезо ножа гладко. Такий тип заточення називається plain і підходить практично для будь-якої роботи з різними матеріалами (особливо — з однорідною структурою). Гострий кінчик дозволяє колоти, коли це необхідно. Модель Ganzo G743-2 відрізняється тим, що клинок практично матовий і оброблений методом Stonewash. Він відображає тільки прямі сонячні промені і на такій поверхні менше помітні подряпини.
Форма рукоятки в моделі G743-2 дуже лаконічна. Знизу і зверху вона рівна, а зовнішній торець акуратно закруглений. Ближче до клинку частина рукоятки зроблена із сталі і відшліфована тим же методом, що і клинок. До цієї металевої частини кріпиться і кліпса, що служить додатковою мірою фіксації ножа, коли він повинен залишатися в зоні доступності під час поїздок власника ножа на природу.
Особливості:
- кишенькова модель;
- розмір леза — 87 мм;
- ширина обуха ножа — 3 мм;
- використовується сталь-нержавіюча сталь 440С;
- варіант заточування - plain;
- варіант обробки металу — Stonewash;
- елементи рукоятки зі склопластику G10;
- вага складного ножа - 130 грам;
- використовується механізм-фіксатор Frame Lock.
Гарантія: Купуючи ніж Ganzo G743-2, ви отримуєте на нього гарантію, термін дії якої — рік.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина у складеному стані | 11.3 см |
| Довжина ножа | 200 мм |
| Матеріал леза | 440C |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Зелений |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 130 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 87 мм |
| Ширина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип заточування | Plain |
| Форма клинка | drop-point |
- Ціна: 1 070 ₴









