
Нож складной Firebird FH926-GY серый
- Готово до відправки
- Код: AT_FH926-GY
1 890 ₴
1 789 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Опис ножа складаного Firebird FH926-GY сірого:
Лаконічний дизайн, розроблений з акцентом на ергономіку, — це те, що перетворює складаний ніж Firebird FH926 на універсальний інструмент для виконання колючо-різальних робіт різної складності. Його клинок з прямим лезом підходить для рівного різання, а піднятий упор для пальця на обуху полегшує виконання силових завдань, що вимагають чималих фізичних зусиль. В результаті ви отримуєте максимальний контроль над інструментом у ситуаціях, де потрібна висока точність та сила.
Застосування зносостійких матеріалів робить ніж несприйнятливим до впливу більшості зовнішніх факторів, що відображає довічна офіційна гарантія від виробника:
- Інструментальна сталь D2 у клинку. Ця сталь цінується за чудову стійкість до зношування та опір корозії, що гарантує довговічність та гостроту клинка впродовж тривалого використання. Твердість сталі становить ±60 HRC. Водночас вона легко піддається заточуванню.
- Склопластикові накладки на руківʼї. Композит G10 відрізняється високою стійкістю до механічного впливу та вологи. Матеріал не тріскається у разі падіння ножа, не деформується під час температурних коливань, а також не вбирає воду та запахи. До того ж текстурована поверхня плашок покращує зчеплення з долонею.
Конструкція відкривається одним рухом — натисканням на сталевий фліпер. Для закриття призначена кнопка замка Button Lock, одне натискання на яку звільняє клинок і дозволяє сховати його в руківʼї.
З урахуванням ваги, що дорівнює 116 г, ніж Firebird FH926 зберігає головну перевагу складаних інструментів — зручність у транспортуванні. Ви можете носити модель у місті, брати її на риболовлю, полювання чи в подорож. Достатньо закріпити конструкцію на кишені за допомогою тугої кліпси.
Характеристики:
- складаний ніж для щоденного носіння, риболовлі, полювання, туризму;
- колір – сірий;
- матеріал клинка – нержавіюча сталь D2 (твердість ±60 HRC);
- тип заточування – прямий;
- ніж відкривається натисканням на плавець фліпера;
- тип блокувального механізму – замок Button Lock;
- матеріал накладок на руківʼї – склопластик G10;
- повна довжина ножа – 200 мм;
- довжина клинка – 88 мм;
- товщина в обуху – 2,9 мм;
- довжина руківʼя – 112 мм;
- товщина руківʼя – 13 мм;
- вага – 116 г;
- офіційна гарантія – 25 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FireBird |
| Країна виробник | Великобританія |
| Довжина ножа | 200 мм |
| Матеріал леза | D2 |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Сірий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 116 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 88 мм |
| Ширина леза | 2.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 25 |
| Тип замка | Button lock |
| Тип заточування | прямий |
- Ціна: 1 789 ₴



