
Нож складной Ruike P801-SF
- Готово до відправки
- Код: AT_P801-SF
1 890 ₴
1 789 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Опис ножа Ruike P801SF:
Ruike P801 – практичний EDC-ніж, який стане надійним помічником навіть в похідних умовах. У закритому вигляді його довжина складає всього 11,4 сантиметра, а вага – 120 грамів. Він виглядає як професійний інструмент, не дивлячись на те, що дизайн досить лаконічний. Механізм, що відповідає за закриття і відкриття ножа – Frame Lock.
Ручка виготовляється з нержавіючої сталі 3Cr14N з термічною обробкою. Цей метал не тьмяніє навіть після тривалого використання ножа. Високий вміст хрому робить цей матеріал практично не сприйнятливим до корозії різних видів. Ручка зроблена в такій формі, що її зручно тримати людям з різними розмірами кисті. Збоку є спеціальна кліпса, яка дозволяє прикріпити ніж на ремінь, кишеню або іншу амуніцію.
Для клинка була використана загартована нержавіюча сталь Sandvik 14C28N шведського виробництва. Показник твердості – 58-60 HRC, а тому ніж довго не тупиться і може бути заточений до надзвичайної гостроти. Крім того, ріжуча кромка залишається стабільною протягом усього часу використання ножа, вона не пошкоджується навіть при роботі з твердими матеріалами. Також лезо майже не піддається впливу корозії.
Особливості:
- лезо із сталі 14C28N Sandvik;
- рукоятка виконана з металу марки 3Cr14N;
- довжина у відкритому положенні – 200 мм, а в закритому – 114 мм;
- лезо довжиною 86 мм;
- клинок завтовшки 3,1 мм;
- ніж важить 120 р.;
- механізм закривання – Frame Lock.
Інформація:
Трикутник позначає рік, а цифри місяць, коли цей ніж був зроблений.
Гарантія: В комплекті з ножем Ruike P801 надається гарантійний талон на 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruike |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Довжина у складеному стані | 11.4 см |
| Довжина ножа | 200 мм |
| Матеріал леза | Sandvik 14C28N |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Тип | Складаний |
| Колір | Різні кольори |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 120 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 86 мм |
| Ширина леза | 3.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип заточування | прямий |
| Форма клинка | drop-point |
- Ціна: 1 789 ₴









