
Нож складной Ganzo G7211-GY серый
- Готово до відправки
- Код: AT_G7211-GY
1 050 ₴
995 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Опис ножа Ganzo G7211:
Ніж Ganzo 7211 особливо привабливий в якості супутника рибалки або любителя активного відпочинку на природі, оскільки це складна модель. У складеному вигляді довжина інструменту становить всього 11,5 см. у робочому — 20 см при довжині клинка 8,5 см. Вага ножа — 135 г.
Для клинка цього ножа використовується якісна марка сталі 440С, яка містить марганець, кремній і хром. Добавки забезпечують металу високу твердість і здатність протистояти основними видами корозії. У тому числі, ніж не схильний до іржавіння. Ріжуча кромка Ganzo 7211-пряма, а поверхня клинка оброблена методом сатинування поверхні. Такий вид шліфування утворює на поверхні ножа абстрактний візерунок з дрібних штрихів. Клинок виглядає напівматовим і майже не відблискує.
Рукоятка також частково зроблена зі сталі. Другий використовуваний для її матеріал-Сучасний полімер G10. Це дуже міцне і довговічне композитне волокно. Поверхня рукоятки-текстурована, що покращує її зчеплення з долонею. На внутрішній стороні розташована металева кліпса для приєднання до поясного ременя або фіксації в кишені. Ця невелика деталь дозволяє тримати ніж під рукою і не втратити його.
У відкритому або складеному стані клинок ножа фіксується за допомогою замка типу Auto Lock. Його механізм дозволяє без праці відкрити ніж за допомогою однієї руки. При цьому, такий тип замку дуже надійний і не дозволить ножу відкритися самостійно або скластися під час роботи.
Особливість:
- складаний ніж з замком Auto Lock;
- нержавіюча сталь марки 440С;
- міцні накладки на рукоятку зі склопластику і сталі;
- кліпса для кріплення на пояс;
- лезо з заточуванням прямого типу;
- сатиновий клинок;
- замок Auto Lock.
Гарантія: На ножі Ganzo 7211 надається офіційна гарантія компанії-виробника, дійсна протягом 12 місяців з дати продажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина у складеному стані | 11.5 см |
| Довжина ножа | 200 мм |
| Матеріал леза | 440C |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Сірий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 135 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Ширина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип замка | Auto lock |
| Тип заточування | прямий |
- Ціна: 995 ₴



