
Нож складной Ruike P123-ME
- Готово до відправки
- Код: AT_P123-ME
2 410 ₴
2 279 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Опис ножа складаного Ruike P123-ME:
Міцна конструкція з витонченим дизайном перетворює ніж Ruike P123 на справжнього універсала, здатного різати та проколювати матеріали різної щільності. Попри складану конструкцію, модель ефективно справляється з важкою роботою завдяки широкому клинку Drop Point та зносостійкому механізму блокування Liner lock, тому ви можете сміливо використовувати інструмент для вирішення як базових завдань вдома або в гаражі, так і для складніших робіт у польових умовах.
Матеріал клинка — шведська сталь Sandvik 14C28N з антикорозійними властивостями та високою міцністю, що продовжує термін служби ножа. На обуху передбачено широкий упор: достатньо помістити на нього великий палець, щоб покращити контроль над інструментом під час проколювання або силового різання.
Ніж миттєво відкривається одним натисканням на фліпер і фіксується у відкритому положенні з характерним клацанням. Руківʼя з глибокою виїмкою під палець сприяє міцному утриманню за будь-яких умов, навіть якщо ви полюбляєте носити щільні рукавички. Цьому також сприяє рельєфна поверхня накладок з мікарти, міцного композиту, що демонструє стійкість до ударів та впливу різких температурних змін.
Модель важить 82,3 г разом з однопозиційною кліпсою. З урахуванням мініатюрності ножа, що складається до 121 мм, це робить носіння максимально зручним, дозволяючи ховати інструмент у сумці чи кишені одягу, щоб тримати його під рукою про всяк випадок.
Характеристики:
- складаний EDC ніж для використання у міських умовах та на природі;
- профіль клинка – drop point;
- матеріал клинка – сталь Sandvik 14C28N нержавіючого типу;
- твердість клинка – 57-59 HRC;
- тип заточування – прямий;
- ніж відкривається однією рукою натисканням на фліпер;
- миттєва фіксація клинка за допомогою замка liner lock;
- матеріал накладок на руківʼї – мікарта;
- повна довжина ножа – 214 мм;
- довжина клинка – 92 мм;
- товщина в обуху – 3,1 мм;
- довжина руківʼя – 121 мм;
- вага – 82,3 г;
- є сталева кліпса для носіння на кишені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruike |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Довжина ножа | 214 мм |
| Матеріал леза | Sandvik 14C28N |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 59 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Синій |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 82.3 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 92 мм |
| Ширина леза | 3.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | прямий |
| Форма клинка | drop-point |
- Ціна: 2 279 ₴









