
Нож складной Civivi Lumi C20024-5
- Немає в наявності
- Код: AT_C20024-5
3 870 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Опис складаного ножа Civivi Lumi C20024-5
Простий і надійний ніж має невеликий розмір, гострий і зручний. Його легко розмістити в кишені. Просте відкриття забезпечується завдяки передньому фліперу.
Лезо ножа виготовлено із матеріалу Sandvik 14C28N. Якісна нержавіюча сталь, яка легко піддається заточуванню. 14C28N міцний, довго зберігається гострота кромки. На поверхні леза є покриття Stonewashed, при щоденному використанні дрібні подряпини на ньому майже непомітні. Твердість леза -57-59HRC.
З першого погляду можна навіть і не помітити механізм відкривання. Якщо придивитися ближче, можна побачити невеликий виступ із зазубринням. Всього декілька рухів і ви зможете швидко відкрити цей ніж.
Слід зазначити, що виконання ручки ножа досить оригінальне і привабливе, під мішковину. При регулярному використанні не втрачає початковий зовнішній вигляд. Матеріал ручки – мі карта. Це композитний матеріал, з додаванням синтетичної смоли. Він характеризується довговічністю, добре переносить перепади температури, а також не вступає в реакцію з більшістю хімічних речовин. Краї досить гладкі, завдяки цьому забезпечується зручне захоплення. Важлива відмінність – проти ковзна фактура, тому ніж гарно лежить у руці.
Цей ніж має кліпсу для кишені, тому носити його досить комфортно.
Такий складаний ніж – гарна ідея для подарунку.
Особливості:
- лезо з чорним покриттям, виготовлене з якісної сталі;
- зручний фронтальний фліппер для швидкого розкривання;
- простий механізм фіксації леза Liner Lock;
- двостороння кліпса для кишені з наконечником із нержавіючої сталі;
- загальна довжина ножа складає 154,7 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина ножа | 154.7 мм |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 59 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Коричневий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 53.7 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 65 мм |
| Ширина леза | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал леза | 14C28N |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | прямий |
- Ціна: 3 870 ₴








