
Палатка сверхлегкая двухместная с футпринтом Naturehike Сloud Up 2 Updated NH17T001-T, 20D, темно-зеленый
- Немає в наявності
- Код: AT_6927595732212
7 420 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис намета надлегкого двомісного з футпринтом Naturehike Сloud Up 2 Updated NH17T001-T, 210T, темно-зелений
Намет розрахований на двох осіб. Ефективно захищена від вологи, добре пропускає повітря. Комфортна. У складі моделі - поліестер 210T, ступінь захисту від вологи – 4000 міліметрів водяного стовпа. Колір - темно-зелений. Намет оптимальний для різних видів активного відпочинку. Вона має надійну і стійку конструкцію. Жердини виготовлені зі сплаву алюмінію 7001.
Розміри виробу складають: висота – 100 сантиметрів, довжина - 270 сантиметрів. У складеному положенні габарити - 40*13 сантиметрів. Важить модель 2,1 кілограма, що є ультралегким вагою.
Характеристика
- двомісна палатка;
- форма - півсфера;
- Колір - темно-зелений;
- матеріал: поліестер 210T;
- ступінь водостійкості - 4000 міліметрів водяного стовпа;
- розміри: 100*270 сантиметрів;
- важить 2,1 кілограма.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вага | |
| Вага | 2.1 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 270 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній шар | Сітка B3+ поліестер 210T PU4000 мм |
| Розмір | 210+60х125х100 см |
| Сезон | Весна, Осінь, Літо |
| Тип | Намет |
- Ціна: 7 420 ₴

