
Палатка сверхлегкая двухместная с футпринтом Naturehike Mongar NH17T007-M, 20D, серая
- Готово до відправки
- Код: AT_6927595708071
8 970 ₴
8 159 ₴
-9%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис намет Naturehike Mongar (2-омісний) NH17T007-M:
Намет розрахований на двох осіб. Має форму півсфери, і підходить для різних видів активного відпочинку. Кілька варіантів кольору. Модель надійна і міцна, має стійкість до вологи, і гарантує комфортне перебування всередині. Оберігає від вітру, опадів, сонячних променів. Чудовий захист від комах.
У складі намету такі матеріали, як: 20D нейлон, силіконове покриття. Висота моделі досягає 100 сантиметрів, довжина – 210 сантиметрів. У складеному положенні габарити складають 50 * 15 сантиметрів. Вага виробу дорівнює 2,3 кілограмам.
Характеристика:
- двомісний намет;
- тип-півсфера;
- матеріали: 20D нейлон, силіконове покриття;
- захищеність від вологи;
- стійкий і міцний;
- розміри моделі: 100 сантиметрів, довжина-210 сантиметрів;
- у складеному вигляді розміри становлять 50*15 сантиметрів;
- вага досягає 2,3 кілограма.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Вага | |
| Вага | 2.3 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 210 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній шар | нейлон 20D, із силіконовим покриттям, повітропроникна сітка B3 |
| Розмір | (60+135+60)*210*105 см |
- Ціна: 8 159 ₴




