
ДБЖ GEAR 600VA LCD plastic RJ45+USB (GU-600PLCD)
- Немає в наявності
- Код: IP_GU-600PLCD
2 298 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пристрій безперебійного живлення GEAR 600VA LCD plastic RJ45+USB (GU-600PLCD) - це надійний і компактний пристрій, призначений для забезпечення постійного живлення електронної техніки в разі виникнення перебоїв у роботі мережі.
- Завдяки потужності 600VA, цей пристрій може забезпечити стабільне живлення невеликих електронних пристроїв, таких як комп'ютери, монітори, роутери тощо.
- GEAR 600VA LCD plastic RJ45+USB (GU-600PLCD) оснащений LCD-дисплеєм для зручного контролю роботи пристрою, а також має вбудований захист від перенапруги і короткого замикання.
- Крім того, наявність роз'єму RJ45 і USB дозволяє підключати різноманітну мережеву та USB-техніку для захисту їх від можливих пошкоджень.
- Його компактний пластиковий корпус робить його легким установку та зручним у використанні.
- Пристрій безперебійного живлення GEAR 600VA LCD plastic RJ45+USB (GU-600PLCD) - це надійне та ефективне рішення для забезпечення безперебійного живлення вашої технологічної електронної техніки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | G. E. A. R. |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість вхідних розеток | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.3 кг |
| Довжина | 1000 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Одиниця вимірювання | шт. |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | 1 х USB Type-B, LAN, RJ-45 |
| Особливість | З дисплеєм |
- Ціна: 2 298 ₴
