
ДБЖ GEAR 800VA LCD plastic RJ45+USB (GU-800PLCD)
- Готово до відправки
- Код: IP_GU-800PLCD
2 550 ₴
2 472 ₴
-3%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пристрій безперебійного живлення GEAR 800VA LCD plastic RJ45+USB (GU-800PLCD) - це надійний і ефективний пристрій, призначений для забезпечення постійного живлення вашого обладнання у разі відключення електромережі.
- Завдяки вбудованому LCD-дисплею ви завжди будете в курсі стану пристрою, а роз'єми RJ45+USB дозволять забезпечити захист вашої мережевої та USB-обладнання.
- Компактний пластиковий корпус забезпечить надійний захист від ушкоджень, а потужність 800VA забезпечить надійне живлення навіть в умовах великої навантаженості.
- Цей пристрій стане невід'ємною частиною вашої системи живлення, забезпечуючи безперебійну роботу вашого обладнання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | G. E. A. R. |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість вхідних розеток | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.3 кг |
| Довжина | 1000 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Одиниця вимірювання | шт. |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | 1 х USB Type-B, LAN, RJ-45 |
| Особливість | З дисплеєм |
- Ціна: 2 472 ₴
