
ДБЖ GEAR 1500VA LCD plastic RJ45+USB (GU-1500PLCD)
- Готово до відправки
- Код: IP_GU-1500PLCD
5 000 ₴
4 829 ₴
-3%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пристрій безперебійного живлення GEAR 1500VA LCD plastic RJ45+USB (GU-1500PLCD) - це надійний і потужний пристрій, який забезпечить безперебійне живлення вашого обладнання в разі виникнення перешкод у роботі електромережі.
- Завдяки своїй потужності 1500VA, він здатний забезпечити живлення навіть великих пристроїв, таких як комп'ютери, сервери, монітори та інше обладнання.
- Цей пристрій має LCD-дисплей, що дозволяє вам контролювати стан живлення і параметри роботи пристрою.
- Також в нього є порти RJ45+USB для підключення до комп'ютера або інших пристроїв для моніторингу та керування.
- Корпус пристрою виготовлений з якісного пластику, що забезпечує його довговічність і надійність.
- Простий та зручний у використанні, цей пристрій стане невидомим захисником вашого обладнання в разі аварії електромережі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | G. E. A. R. |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість вхідних розеток | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11 кг |
| Довжина | 1000 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Одиниця вимірювання | шт. |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | 1 х USB Type-B LAN RJ-45 |
| Особливість | З дисплеєм |
- Ціна: 4 829 ₴
