
Акумуляторна батарея GEAR LiFePo4 12.8V / 60 Ah (768Wh) Клема – M8
- Немає в наявності
- Код: IP_GB-LiFePo4-12.8-60
8 990 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна батарея GEAR LiFePo4 12.8V / 60 Ah (768Wh) Клемма – M8
- Призматичні ячейки LFePO4 забезпечують тривалий термін служби та значно підвищену безпеку.
- Сертифікації: UN38.8, CE, MSDS для ячеек.
- Сертифікації: UN38.8, CE, MSDS для всієї системи.
- Термін служби циклу складає понад 6000 циклів при 80% DOD.
Конструкція:
- Швидка зарядка.
- Широкий температурний діапазон від -20 до 55 °C.
- Не потребує обслуговування.
Система управління акумулятором (BMS):
- Вбудована апаратна система управління (BMS).
- Незалежний захист від перезаряду та глибокого розряду.
- Захист від перенапруги (OVP), низької напруги (LVP), перегріву (OTP) і короткого замикання.
Технічні характеристики:
- Номінальна ємність: 60 Ah.
- Розміри виробу: L197 * W165 * H170 мм.
- Вага: ≈5.05±0.5 кг.
- Максимальний струм заряду: 60 A.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | G. E. A. R. |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 60 А. г |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Напруга | 12.8 В |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Тип струмовивіду | F12 (M8) |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.5 кг |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 197 мм |
| Ширина | 165 мм |
- Ціна: 8 990 ₴

