
Акумуляторна батарея GEAR LiFePo4 12.8V / 100 Ah (1280Wh) Клема – M8
- Немає в наявності
- Код: IP_GB-LiFePo4-12.8-100
12 700 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна батарея GEAR LiFePo4 12.8V / 100 Ah (1280Wh) Клемма – M8
Безпека:
- Призматичні ячейки LFePO4 забезпечують більшу безпеку та подовжений термін служби.
- Сертифікації: UN38.8, CE, MSDS для ячеек.
- Сертифікації: UN38.8, CE, MSDS для системи.
- Термін служби циклу понад 6000 циклів при 80% DOD.
Конструкція:
- Швидке заряджання.
- Широкий температурний діапазон від -20 до 55 °C.
- Не потребує технічного обслуговування.
Система управління акумулятором (BMS):
- Вбудована апаратна система управління (BMS).
- Автономний захист від перезаряду та глибокого розряду.
- Захист від перенапруги (OVP), низької напруги (LVP), перегріву (OTP) та короткого замикання.
Технічні характеристики:
- Номінальна ємність: 100 Ah.
- Розміри виробу: L328 * W230 * H172 мм.
- Вага: ≈9.7±0.5 кг.
- Максимальний струм заряду: 100 A.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | G. E. A. R. |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Напруга | 12.8 В |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Тип струмовивіду | F12 (M8) |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 172 мм |
| Довжина | 328 мм |
| Ширина | 230 мм |
- Ціна: 12 700 ₴

