
Акумуляторна батарея GEAR LiFePo4 25.6V / 50 Ah (1280Wh) Клема – M8
- Немає в наявності
- Код: IP_GB-LiFePo4-25.6-50
12 700 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна батарея GEAR LiFePo4 25.6V / 50 Ah (1280Wh) Клемма – M8
Безпека
- Призматичні ячейки LFePO4 відзначаються довшим терміном служби та підвищеною безпекою.
- Ячейки сертифіковані за стандартами UN38.8, CE та MSDS.
- Система також має сертифікацію UN38.8, CE та MSDS.
- Циклічний термін служби перевищує 6000 циклів при 80% DOD.
Конструкція
- Підтримка швидкої зарядки.
- Робочий температурний діапазон: від -20 до 55 °C.
- Не потребує технічного обслуговування.
Система управління акумулятором (BMS)
- Вбудована апаратна система BMS.
- Захист від перезаряду та глибокого розряду.
- Захист від перенапруги (OVP), низької напруги (LVP), перегріву (OTP) та короткого замикання.
Технічні характеристики
- Номінальна ємність [Ah]: 50
- Габарити [LWH]: L328W230H172 мм
- Вага: ≈10.2±0.5 кг
- Максимальний струм зарядки [A]: 50
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | G. E. A. R. |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 50 А. г |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Напруга | 25.6 В |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Тип струмовивіду | F12 (M8) |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.5 кг |
| Висота | 172 мм |
| Довжина | 328 мм |
| Ширина | 230 мм |
- Ціна: 12 700 ₴

