
Акумуляторна батарея GEAR LiFePo4 12.8V / 150 Ah (1920Wh) Клема – M8
- Немає в наявності
- Код: IP_GB-LiFePo4-12.8-150
18 990 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна батарея GEAR LiFePo4 12.8V / 150 Ah (1920Wh)Клемма – M8
Безпека:
- Призматичні ячейки LFePO4 мають більший термін служби та забезпечують підвищену безпеку.
- Ячейки сертифіковані за стандартами UN38.8, CE та MSDS.
- Система також має сертифікації UN38.8, CE та MSDS.
- Термін служби циклів більше 6000 при 80% DOD.
Конструкція:
- Швидке заряджання.
- Робочий температурний діапазон від -20 до 55 °C.
- Не потребує технічного обслуговування.
Система управління акумулятором (BMS):
- Вбудована апаратна система управління BMS.
- Захист від перезаряду та глибокого розряду.
- Захист від перенапруги (OVP), низької напруги (LVP), перегріву (OTP) та короткого замикання.
Технічні характеристики:
- Номінальна ємність: 150 Ah.
- Розміри: L522 * W238 * H218 мм.
- Вага: ≈17.5±0.5 кг.
- Максимальний струм заряду: 100 A.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | G. E. A. R. |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 150 А. г |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Напруга | 12.8 В |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Тип струмовивіду | F12 (M8) |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18 кг |
| Висота | 218 мм |
| Довжина | 522 мм |
| Ширина | 238 мм |
- Ціна: 18 990 ₴

