
Акумулятор LiFePo4 12.8V 12Ah GEAR (153.6Wh)
- Немає в наявності
- Код: IP_333
1 950 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумулятор LiFePo4 12.8V 12Ah GEAR (153.6Wh) — літій-залізо-фосфатна акумуляторна батарея для автономного живлення обладнання.
Технічні характеристики:
- Тип акумулятора: LiFePo4
- Напруга: 12.8 В
- Ємність: 12 Ah
- Енергія: 153.6 Wh
- Додатково: Товар сертифіковано в Україні (наявні декларації відповідності)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GEAR |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ємність акумулятору | 12 А. г |
| Напруга | 12.8 В |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Тип струмовивіду | F2 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 99 мм |
| Довжина | 151 мм |
| Ширина | 99 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист | Перевантаження за напругою, Низька напруга, Перевантаження за струмом, Перегрівання, Низька температура, Коротке замикання |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Функція BMS | Баланс напруги/струминочки, температура, МОП-транзистори |
- Ціна: 1 950 ₴
