
Акумуляторна батарея GEAR LiFePo4 25.6V / 100 Ah (2560Wh) Клема – M8
- Немає в наявності
- Код: IP_GB-LiFePo4-25.6-100
21 600 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна батарея GEAR LiFePo4 25.6V / 100 Ah (2560Wh) Клемма – M8
Безпека
- Призматичні ячейки LFePO4 забезпечують тривалий термін служби та високий рівень безпеки.
- Сертифікація ячеек: UN38.8, CE, MSDS.
- Система також сертифікована за стандартами UN38.8, CE, MSDS.
- Циклічний ресурс перевищує 6000 циклів при 80% DOD.
Конструкція
- Підтримка швидкої зарядки.
- Робочий температурний діапазон: від -20 до 55 °C.
- Не потребує обслуговування.
Система управління акумулятором (BMS)
- Вбудована апаратна система BMS.
- Захист від перезаряду та глибокого розряду.
- Захист від перенапруги (OVP), низької напруги (LVP), перегріву (OTP) та короткого замикання.
Технічні характеристики
- Номінальна ємність [Ah]: 100
- Габарити [LWH]: L522W238H218 мм
- Вага: ≈20.5±0.5 кг
- Максимальний струм зарядки [A]: 100
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | G. E. A. R. |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Напруга | 25.6 В |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 21 кг |
| Висота | 218 мм |
| Довжина | 522 мм |
| Ширина | 238 мм |
- Ціна: 21 600 ₴

