
Акумулятор LiFePo4 51.2V 100Ah GEAR (5120Wh)
- Немає в наявності
- Код: IP_331
41 600 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумулятор LiFePo4 51.2V 100Ah GEAR (5120Wh) — літій-залізо-фосфатна акумуляторна батарея для автономного живлення обладнання.
Технічні характеристики:
- Тип акумулятора: LiFePo4
- Напруга: 51.2 В
- Ємність: 100 Ah
- Енергія: 5120 Wh
- Додатково: Товар сертифіковано в Україні (наявні декларації відповідності)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GEAR |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Напруга | 51.2 В |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Тип струмовивіду | Медная винтовая М8 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 46.5 кг |
| Висота | 218 мм |
| Довжина | 522 мм |
| Ширина | 238 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист | Перевантаження за напругою, Низька напруга, Перевантаження за струмом, Перегрівання, Низька температура, Коротке замикання |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Функція BMS | Баланс напруги/струминочки, температура, МОП-транзистори |
- Ціна: 41 600 ₴




