
Акумуляторна батарея GEAR LiFePo4 12.8V / 12 Ah (153.6Wh) (GB-LiFePo4-12.8-12)
- Немає в наявності
- Код: IP_333
1 950 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вага
1.2±0.1 кг
Гарантія
24 міс.
Дата виробництва
вказана на пристрої (рік/місяць)
Захист
Перевантаження за напругою, Низька напруга, Перевантаження за струмом, Перегрів, Низька температура, Коротке замикання
Клас захисту
IP65
Номінальна ємність [Ah]
12
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | G. E. A. R. |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 99 мм |
| Довжина | 151 мм |
| Ширина | 99 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 12 |
| Клас захисту | IP65 |
| Номінальна напруга | 12.8 В |
- Ціна: 1 950 ₴
