
Серверна шафа настінна 19" 6U GEAR 600x600x300 мм з полицею, чорна
- Готово до відправки
- Код: IP_0106
3 980 ₴
3 902 ₴
-2%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серверна шафа настінна 19" 6U GEAR 600x600x300 мм з полицею, чорна — металевий корпус для розміщення мережевого обладнання.
Технічні характеристики:
- Формат: 19"
- Висота: 6U
- Габарити (ШхГхВ): 600x600x300 мм
- Встановлення: Настінне
- Колір: Чорна
- Особливості: Вентиляційні отвори
- Комплектація: Полиця
- Додатково: Товар сертифіковано в Україні (наявні декларації відповідності)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GEAR |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Настінний |
| Тип корпусу | Шафа серверна |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13.6 кг |
| Глибина | 620 мм |
| Робоча висота (U) | 6U |
| Робоча ширина (") | 19" |
| Додаткові характеристики | |
| Колір шафи | Чорний |
- Ціна: 3 902 ₴






