
Шафа настінна серверна GEAR 6U 600x600 чорна з полицею (GWMSN-6U-600-600)
- Готово до відправки
- Код: IP_0106
3 400 ₴
3 259 ₴
-4%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Завдяки компактним розмірам 600x600 мм, шафа легко встановлюється на стіну, що дозволяє економити простір у приміщенні. Вона оснащена 6U стандартною рамою для монтажу обладнання, а також полицею для зручного розміщення дрібних пристроїв і аксесуарів.
Чорний колір шафи додає їй сучасний вигляд і пасуватиме до будь-якого інтер'єру. Крім того, шафа оснащена вентиляційними отворами для оптимального теплообміну обладнання.
GWMSN-6U-600-600 - це надійне і практичне рішення для організації серверного простору у будь-якому офісі або дата-центрі.
- Сертифікат відповідності UA.276.086.02-24
- Сертифікат відповідності UA.276.086.01-24
- Сертифікат відповідності UA.CRT.00205-24
- Сертифікат відповідності UA.CRT.00206-24
- Сертифікат відповідності UA.PN.191.0725-24
- Декларація відповідності ДСТУ EN 50407-1:2016, ДСТУ EN 60332-1-2:2017
- Декларація відповідності ДСТУ EN 50407-3:2018, ДСТУ EN 60332-1-2:2017
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | G. E. A. R. |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Настінний |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Стан | Новий |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Тип корпусу | Шафа серверна |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Конструктивні особливості | |
| Бічні стінки | Знімні |
| Задні двері | Не передбачена |
| Передні двері | З замком, Засклена |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Висота без опор | 300 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Робоча висота (U) | 6U |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Можливість правостороннього і лівостороннього навішування двері | Так |
| Поставка шафи | У розібраному вигляді |
| Колір шафи | Чорний |
- Ціна: 3 259 ₴






