
Шафа настінна серверна з полицею GEAR 9U 19'' 530x400x450 мм., Чорна (GWMSN-9U)
- Готово до відправки
- Код: IP_0103
3 150 ₴
3 100 ₴
-2%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінна серверна шафа з полицею GEAR 9U 19'' 530x400x450 мм. - рішення для організації серверного обладнання в офісі або вдома. Вона має стильний чорний колір. Завдяки розміру 530x400x450 мм., ця шафа може вмістити до 9 блоків вимірювання 19''. Вона оснащена вбудованою полицею, де можна розміщувати додаткове обладнання або аксесуари. Необхідний інструмент для кріплення настінної шафи в комплекті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | G. E. A. R. |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Настінний |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Стан | Новий |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Тип корпусу | Шафа серверна |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Конструктивні особливості | |
| Бічні стінки | На засувках, Знімні |
| Задні двері | Не передбачена |
| Передні двері | З замком, Засклена |
| Додаткові характеристики | |
| Можливість правостороннього і лівостороннього навішування двері | Так |
| Поставка шафи | У розібраному вигляді |
| Колір шафи | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота без опор | 450 мм |
| Глибина | 530 мм |
| Робоча висота (U) | 9U |
| Робоча ширина (") | 19" |
| Ширина | 400 мм |
- Ціна: 3 100 ₴






