
Мережевий кабель звита пара внутрішній 305м GEAR CAT.5E FTP-CCA-4Px2x0.51
- Готово до відправки
- Код: IP_0010
1 900 ₴
1 789 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мережевий кабель крученої пари GEAR CAT.5E FTP-CCA-4Px2x0.51 (GEC-FTPCCA051305) призначений для передачі даних у комп'ютерних мережах. Підтримує стандарт категорії 5E, що забезпечує швидкість передачі даних до 1 Гбит/с. Кабель має екрановану конструкцію (FTP), яка захищає сигнал від зовнішніх перешкод і наводок від інших електричних приладів. Структура складається з 4 пар оміднених провідників діаметром 0.51 мм, що забезпечує стабільність з'єднання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | G. E. A. R. |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Длина в упаковке | 305 м |
| Матеріал жили | Біметал |
| Призначення | Для систем зв'язку |
| Тип кабеля | Кручена пара |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Конструктивні особливості | |
| Категорія витої пари | САТ5е |
| Кількість жил | 8 |
| Матеріал захисту | ПВХ |
| Площа перетину | 0.51 кв. мм |
| Швидкість передачі даних | 1000000 кбіт/сек |
| Тип витої пари | FTP |
| Колір оболонки | Сірий |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 38 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Вага | 8 |
| Глибина | 37.5 мм |
- Ціна: 1 789 ₴

