
Внутрішній кабель кручена пара FTP Cat.5E 4x2x0.51 CCA 305м Al foil GEAR
- Готово до відправки
- Код: IP_0009
1 900 ₴
1 689 ₴
-11%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Внутрішній кабель звита пара FTP Cat.5E 4x2x0.51 CCA 305м Al foil GEAR — екранований мережевий кабель синього кольору для внутрішнього прокладання.
Технічні характеристики:
- Тип: Звита пара (внутрішня)
- Категорія: Cat.5E
- Екранування: FTP (фольга)
- Матеріал провідника: CCA (обміднений алюміній, 25%)
- Колір оболонки: Синій
- Переріз: 0.51 мм
- Кількість пар: 4
- Довжина в бухті: 305 м
- Додатково: Товар сертифіковано в Україні (наявні декларації відповідності)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GEAR |
| Країна виробник | Китай |
| Тип кабеля | Кручена пара |
| Застосування | Для внутрішніх робіт |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Упаковка | Бухта |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструктивні особливості | |
| Тип витої пари | FTP |
| Категорія витої пари | САТ5е |
| Кількість жил | 8 |
| Матеріал центральної жили | Оміднений алюміній |
| Материал оболочки | ПВХ |
| Наявність екрану | Так |
| Колір оболонки | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність екрана | Так |
| Висота | 36.5 мм |
| Ширина | 36.5 мм |
| Вага | 7.25 |
| Глибина | 36.5 мм |
| Довжина в пакованні | 305 |
| Номінальний діаметр центральної жили | 0.51 |
- Ціна: 1 689 ₴

