
Мережевий кабель звита пара 305м зовнішній GEAR CAT.5E UTP-CCA-4Px2x0.51 PVC+PE
- Готово до відправки
- Код: IP_0008
1 950 ₴
1 769 ₴
-9%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мережевий кабель вита пара для зовнішніх робіт GEAR CAT.5E UTP-CCA-4Px2x0.51 Outdoor PVC+PE (GEC-UTPCCAOUT051305) - це високоякісний мережевий кабель, призначений для використання в умовах зовнішньої експлуатації. Кабель має конструкцію з чотирьох пар провідників з високоякісної міді з покриттям CCA, що забезпечує стабільну передачу даних і сигналів.
Зовнішня оболонка кабелю виготовлена з високоміцного PVC і PE матеріалів, що забезпечує стійкість до впливу атмосферних явищ і довгий термін служби кабелю. Кабель має діаметр 0,51 мм і може бути використаний для підключення комп'ютерів, принтерів, маршрутизаторів та інших пристроїв у мережу Ethernet.
GEAR CAT.5E UTP-CCA-4Px2x0.51 Outdoor PVC+PE (GEC-UTPCCAOUT051305) є надійним і ефективним рішенням для створення мережевого з'єднання у вуличних умовах.
Зовнішня оболонка кабелю виготовлена з високоміцного PVC і PE матеріалів, що забезпечує стійкість до впливу атмосферних явищ і довгий термін служби кабелю. Кабель має діаметр 0,51 мм і може бути використаний для підключення комп'ютерів, принтерів, маршрутизаторів та інших пристроїв у мережу Ethernet.
GEAR CAT.5E UTP-CCA-4Px2x0.51 Outdoor PVC+PE (GEC-UTPCCAOUT051305) є надійним і ефективним рішенням для створення мережевого з'єднання у вуличних умовах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | G. E. A. R. |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Длина в упаковке | 305 м |
| Матеріал жили | Біметал |
| Призначення | Для систем зв'язку |
| Тип кабеля | Кручена пара |
| Тип монтажу | Зовнішній |
| Конструктивні особливості | |
| Категорія витої пари | САТ5е |
| Кількість жил | 8 |
| Матеріал захисту | ПВХ |
| Площа перетину | 0.51 кв. мм |
| Швидкість передачі даних | 1000000 кбіт/сек |
| Тип витої пари | UTP |
| Колір оболонки | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 24.5 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Вага | 10 |
| Глибина | 33 мм |
- Ціна: 1 769 ₴

