
Зовнішній кабель кручена пара UTP Cat.6 4x2x0.51 CCA GEAR
- Немає в наявності
- Код: IP_0011
2 000 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зовнішній кабель звита пара UTP Cat.6 4x2x0.51 CCA GEAR — неекранований мережевий кабель для вуличного прокладання.
Технічні характеристики:
- Тип: Звита пара (зовнішня)
- Категорія: Cat.6
- Екранування: UTP (без екрана)
- Матеріал провідника: CCA (обміднений алюміній)
- Оболонка: PVC + PE
- Переріз: 0.51 мм
- Кількість пар: 4
- Додатково: Товар сертифіковано в Україні (наявні декларації відповідності)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GEAR |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Застосування | Для зовнішніх робіт |
| Тип кабеля | Кручена пара |
| Тип монтажу | Зовнішній |
| Упаковка | Бухта |
| Конструктивні особливості | |
| Категорія витої пари | CAT6 |
| Кількість жил | 8 |
| Материал оболочки | Поліетилен |
| Матеріал центральної жили | Оміднений алюміній |
| Наявність екрану | Ні |
| Тип витої пари | UTP |
| Колір оболонки | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина в пакованні | 305 |
| Номінальний діаметр центральної жили | 0.51 |
| Вага | 11.5 |
| Висота | 33 мм |
| Глибина | 33 мм |
| Ширина | 27.5 мм |
- Ціна: 2 000 ₴

