
Мережевий кабель звита пара внутрішній 305м GEAR САТ.5E UTP-CCA-4Px2x0.50
- Немає в наявності
- Код: IP_0001
1 450 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ережевий кабель вита пара GEAR CAT.5E UTP-CCA-4Px2x0.50 (GEC-UTPCCA050305) - це високоякісний кабель, призначений для передачі даних у комп'ютерних мережах. Виконаний з витих пар мідних провідників діаметром 0.50 мм, які забезпечують високу якість сигналу і надійність з'єднання. Кабель має чотири пари провідників і два шари екрану з алюмінієвого фольги, що захищають від зовнішніх перешкод і електромагнітних перешкод. Цей кабель ідеально підходить для використання в офісах, домашніх мережах і будь-яких інших мережевих середовищах, де потрібна надійна передача даних.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | G. E. A. R. |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Длина в упаковке | 305 м |
| Матеріал жили | Біметал |
| Призначення | Для систем зв'язку |
| Тип кабеля | Кручена пара |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Конструктивні особливості | |
| Категорія витої пари | САТ5е |
| Кількість жил | 8 |
| Матеріал захисту | ПВХ |
| Площа перетину | 0.5 кв. мм |
| Швидкість передачі даних | 1000000 кбіт/сек |
| Тип витої пари | UTP |
| Колір оболонки | Сірий |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 36.5 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Вага | 7.3 |
| Глибина | 36.5 мм |
- Ціна: 1 450 ₴
