
Внутрішній кабель кручена пара FTP Cat.5E 4x2x0.51 CU 100м GEAR
- Немає в наявності
- Код: IP_0032
1 550 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Внутрішній кабель звита пара FTP Cat.5E 4x2x0.51 CU 100м GEAR — повністю мідний екранований мережевий кабель для приміщень.
Технічні характеристики:
- Тип: Звита пара (внутрішня)
- Категорія: Cat.5E
- Екранування: FTP (з екраном)
- Матеріал провідника: CU (чистая мідь)
- Оболонка: PVC
- Переріз: 0.51 мм
- Кількість пар: 4
- Довжина в бухті: 100 м
- Додатково: Товар сертифіковано в Україні (наявні декларації відповідності)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GEAR |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Застосування | Для внутрішніх робіт |
| Тип кабеля | Кручена пара |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Упаковка | Бухта |
| Конструктивні особливості | |
| Категорія витої пари | САТ5е |
| Кількість жил | 8 |
| Материал оболочки | ПВХ |
| Матеріал центральної жили | Мідь |
| Наявність екрану | Так |
| Тип витої пари | FTP |
| Колір оболонки | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.5 |
| Висота | 8 мм |
| Глибина | 23 мм |
| Довжина в пакованні | 100 |
| Номінальний діаметр центральної жили | 0.51 |
| Ширина | 23 мм |
- Ціна: 1 550 ₴

