
Внутрішній кабель кручена пара UTP Cat.5E 4x2x0.50 CCA GEAR LSZH
- Готово до відправки
- Код: IP_0005
1 600 ₴
1 524 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Внутрішній кабель звита пара UTP Cat.5E 4x2x0.50 CCA GEAR LSZH — мережевий кабель у негорючій оболонці для приміщень.
Технічні характеристики:
- Тип: Звита пара (внутрішня)
- Категорія: Cat.5E
- Екранування: UTP (без екрана)
- Матеріал провідника: CCA (обміднений алюміній)
- Оболочка: LSZH (Low Smoke Zero Halogen)
- Переріз: 0.50 мм
- Кількість пар: 4
- Додатково: Товар сертифіковано в Україні (наявні декларації відповідності)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GEAR |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Застосування | Для внутрішніх робіт |
| Тип кабеля | Кручена пара |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Упаковка | Бухта |
| Конструктивні особливості | |
| Категорія витої пари | САТ5е |
| Кількість жил | 8 |
| Материал оболочки | LSZH |
| Матеріал центральної жили | Оміднений алюміній |
| Наявність екрану | Ні |
| Тип витої пари | UTP |
| Колір оболонки | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина в пакованні | 305 |
| Номінальний діаметр центральної жили | 0.5 |
| Вага | 7.2 |
| Висота | 23 мм |
| Глибина | 23 мм |
| Ширина | 38 мм |
- Ціна: 1 524 ₴

