
Внутрішній кабель кручена пара FTP Cat.6 4x2x0.51 CU GEAR REELEX
- Немає в наявності
- Код: IP_0024
4 400 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Внутрішній кабель звита пара FTP Cat.6 4x2x0.51 CU GEAR REELEX — мідний екранований кабель для високошвидкісних мереж.
Технічні характеристики:
- Тип: Звита пара (внутрішня)
- Категорія: Cat.6
- Екранування: FTP (з екраном)
- Матеріал провідника: CU (чиста мідь)
- Пакування: REELEX
- Переріз: 0.51 мм
- Кількість пар: 4
- Додатково: Товар сертифіковано в Україні (наявні декларації відповідності)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GEAR |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Застосування | Для внутрішніх робіт |
| Тип кабеля | Кручена пара |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Упаковка | Бухта |
| Конструктивні особливості | |
| Категорія витої пари | CAT6 |
| Кількість жил | 8 |
| Материал оболочки | ПВХ |
| Матеріал центральної жили | Мідь |
| Наявність екрану | Так |
| Тип витої пари | FTP |
| Колір оболонки | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12.6 |
| Висота | 40 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Довжина в пакованні | 305 |
| Номінальний діаметр центральної жили | 0.51 |
| Ширина | 38 мм |
- Ціна: 4 400 ₴
