
Внутрішній кабель кручена пара UTP Cat.5E 4x2x0.51 CU GEAR LSZH REELEX
- Немає в наявності
- Код: IP_0022
1 650 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Внутрішній кабель звита пара UTP Cat.5E 4x2x0.51 CU GEAR LSZH REELEX — повністю мідний кабель у негорючій оболонці.
Технічні характеристики:
- Тип: Звита пара (внутрішня)
- Категорія: Cat.5E
- Екранування: UTP (без екрана)
- Матеріал провідника: CU (чиста мідь)
- Оболонка: LSZH (Low Smoke Zero Halogen, не виділяє токсичний дим)
- Пакування: REELEX
- Переріз: 0.51 мм
- Кількість пар: 4
- Додатково: Товар сертифіковано в Україні (наявні декларації відповідності)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GEAR |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Застосування | Для внутрішніх робіт |
| Тип кабеля | Кручена пара |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Упаковка | Бухта |
| Конструктивні особливості | |
| Категорія витої пари | САТ5е |
| Кількість жил | 8 |
| Материал оболочки | LSZH |
| Матеріал центральної жили | Мідь |
| Наявність екрану | Ні |
| Тип витої пари | UTP |
| Колір оболонки | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10.2 |
| Висота | 35.5 мм |
| Глибина | 35.5 мм |
| Довжина в пакованні | 305 |
| Номінальний діаметр центральної жили | 0.51 |
| Ширина | 35 мм |
- Ціна: 1 650 ₴

