
Мережевий кабель звита пара внутрішній 305м GEAR CAT.5E FTP-LSZH-COPPER-4Px2x0.51 REELEX
- Немає в наявності
- Код: IP_0027
5 200 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мережевий кабель вита пара GEAR CAT.5E FTP-LSZH-COPPER-4Px2x0.51 REELEX
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | G. E. A. R. |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Длина в упаковке | 305 м |
| Матеріал жили | Мідь |
| Призначення | Для систем зв'язку |
| Тип кабеля | Кручена пара |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Конструктивні особливості | |
| Категорія витої пари | САТ5е |
| Кількість жил | 8 |
| Матеріал захисту | ПВХ |
| Площа перетину | 0.51 кв. мм |
| Швидкість передачі даних | 1000000 кбіт/сек |
| Тип витої пари | FTP |
| Колір оболонки | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13 |
| Висота | 38 мм |
| Глибина | 27 мм |
| Особливість | LSZH |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 5 200 ₴
