
Автомобільний пилосос Aspiring Dust 1
- Немає в наявності
- Код: AP_86ASPL21PG
1 199 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Автомобільний пилосос Aspiring Dust 1 з максимальною споживаною потужністю 70 Вт призначений для збору сміття і дрібних фракцій з приладової панелі, крісел і підлоги транспортного засобу. Корпус моделі зроблений з міцного, але легкого пластика, тому пристрій зручно тримати впродовж довгого часу. Надійний двигун і циклонний фільтр забезпечують високу швидкість всмоктування часток. Накопичення пилу відбувається в прозорому резервуарі, який можна знімати і мити у воді.
Інтуїтивно зрозуміла механічна система управління представлена кнопкою активації. Модель працює на Li – ion батареї 7,4v 4400ma Додаткова щілинна насадка допомагає виконати прибирання у важкодоступних місцях. Завдяки компактним габаритам автомобільний пилосос Aspiring Dust 1 можна зберігати як у багажнику, так і у відділенні для рукавичок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aspiring |
| Країна виробник | Україна |
| Час роботи від акумулятора | 15 хв |
| Стан | Новий |
| Тип прибирання | Суха |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 |
| Час заряджання акумулятора | 3.5 хв |
| Висота | 300 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 65 мм |
| Додаткова комплектація | Щілинна насадка |
| Напруга акумулятора | 7.4 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 70 Вт |
| Тип | Ручний (автомобільний) |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Ширина | 65 мм |
- Ціна: 1 199 ₴








