
Намет тримісний Ferrino Lightent 3 Pro Olive Green (92173LOOFR)
- Готово до відправки
- Код: OT_928977
11 700 ₴
10 969 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Намет тримісний Ferrino Lightent 3 Pro Olive Green (92173LOOFR) відноситься до серії ультралегких наметів Ferrino Light Line. Дана модель має підвищену до 8000 мм вод. ст. водонепроникність дна та підійде не тільки для літніх, а й для весняно-осінніх походів, коли можливе випадіння великої кількості опадів. Внутрішній намет повністю складається з москітної сітки і попередньо прикріплений до зовнішнього тенту для швидкості установки. Тунельна конструкція забезпечує мінімальну вагу при більшому об'ємі внутрішнього простору, чому сприяють попередньо вигнуті алюмінієві дуги. Встановлення намету займає мало часу та потребує мінімум місця. Не дивлячись на те, що намет двошаровий, його вага складає всього 2,75 кг. Зовнішній тент має водозахист 3000 мм вод. ст., що є цілком достатнім для збереження намету сухим всередині під час дощу. Ефективна система вентиляції Camera Air доповнена бічними вентиляційними вікнами, що допоможе уникнути утворення конденсату.
Особливості:
- Основна перевага тунельного намету з бічним розташуванням тамбура - мінімальна установча площа при максимально ефективному використанні її внутрішнього об'єму. Крім того, така конструкція легша за інших і вимагає мінімум часу на встановлення.
- Два тамбури та два входи з протилежних сторін дозволяють користуватися наметом, не заважаючи один одному.
- Дуги намету попередньо вигнуті, щоб забезпечити більший внутрішній об'єм.
- Конструкцією передбачені вентиляційні вікна, розташовані в торцях намету та з боку входів. Система вентиляції Camera Air створює велику повітряну камеру між зовнішнім тентом і внутрішнім наметом, що сприяє вільній циркуляції повітря. З одного боку це позбавляє появи конденсату всередині, а з іншого - повітря є кращим теплоізоляційним прошарком.
- Проклеєні шви зовнішнього тенту та підлоги гарантують повну водонепроникність.
- Матеріал намету має триразове посилення в точках із передбачуваним збільшеним навантаженням. Посилення виконане у вигляді додаткового шару тканини високої міцності.
- Швидка система фіксації відтяжок досягається за рахунок застосування фурнітури спеціальної форми. Відтяжка натягується та фіксується лише одним рухом.
- Всередині намету передбачені кишені для речей першої необхідності.
- Намет обладнаний гачком для підвішування кемпінгового ліхтаря.
- Алюмінієві кілочки мають шестикутний профіль, завдяки чому підвищується стійкість на вигин та покращується фіксація на ґрунті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferrino |
| Країна виробник | Італія |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Призначення | Трекінгові |
| Сезон | Демісезон |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Тунель |
| Колір | Оливковий |
| Вага | |
| Вага | 2.75 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 235 см |
| Ширина | 260 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гаранійний термін | 24 міс |
| Довжина в пакованні | 43 х 18 х 18 см |
| Каркас намету/тенту | Алюмінієві дуги 7001 T6 Ø 8,5 мм |
| Кількість спальних місць | Тримісні |
| Комплектація | Внутрішній намет, зовнішній тент, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, ремкомплект, сумка-чохол |
| Особливості намету/тенту | Вогнетривке просочення; Антеноскітна сітка |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Паковання | Сумка-чохол |
- Ціна: 10 969 ₴







