
Сушарка для білизни настінна Colombo Soffietto Steel 120 (SF120)
- Готово до відправки
- Код: OT_930507
899 ₴
845 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сушарка для білизни настінна Colombo Soffietto Steel 120 (SF120) - ідеальне рішення для приміщень з обмеженим простором. Завдяки конструкції по типу гармошки модель легко складається та не займає багато корисного місця. У розкладеному стані між стрижнями достатньо простору для ефективної циркуляції повітря, що значно пришвидшує процес сушіння. Простота конструкції та якісні матеріали гарантують тривалий термін експлуатації. Всі етапи виробництва здійснюються безпосередньо в Італії.
Особливості:
- Made in Italy. Всі деталі виготовлені безпосередньо в Італії.
- Розміри в робочому положенні - 120 x 26 x 12 см.
- Розміри сушарки в складеному стані - 120 x 12 x 10 см.
- Загальна вага - 1 кг.
- Загальна робоча довжина - 6 м.
- Максимальне навантаження до 5 кг.
- Виготовлена із високоякісної сталі з антикорозійним покриттям.
- Потовщені робочі стрижні не залишають слідів заломів на одязі.
- Конструкція по типу гармошки.
- Легко монтується до стіни за допомогою саморізів та дюбелів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Коломбо |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 1 кг |
| Матеріал | Метал |
| Рабочая длина сушилки, м | До 10 |
| Тип сушилки | Настінна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Ширина | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 1,2 кг |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Кількість стрижнів/трубок | 5 |
| Особливості | Розкладні |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
- Ціна: 845 ₴




