
Мікроскоп Bresser Erudit DLX 40-1000x Black/White (5102000)
- Готово до відправки
- Код: OT_913802
20 500 ₴
19 759 ₴
-4%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Артикул товару: 913802
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bresser |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.35 кг |
| Тип | Оптичний |
| Тип головки | Монокулярна |
| Ширина | 345 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 3,9 кг |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Кількість об'єктивів | 3 |
| Призначення | Професійний навчальний |
| Нахил | 45º |
| Живлення | Мережа 220 В; Акумулятор |
| Поворот | 360º |
| Підсвітка | Світлодіодне (прохідне світло) з регулюванням потужності |
| Предметний столик | Результатний із ноніусом і мікрометричною підстройкою за обома осями. |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип фокусування | Груба; Точна;Коксиальна |
| Збільшення мікроскопа | 40х — 1000х |
| Збільшення об'єктива | 4х, 10х, 40х |
| Збільшення окуляра | 10x |
- Ціна: 19 759 ₴
