
Стілець розкладний Highlander Ayr Chair Green/Grey (FUR103-G.G)
- Немає в наявності
- Код: OT_929858
2 149 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Highlander Ayr Chair Green/Grey (FUR103-G.G) - зручний та надлегкий розкладний стілець, вагою лише 930 грамів. Модель має сітчасте сидіння для вентиляції спини та міцну раму з алюмінієвого сплаву Alu 7075. Стілець розкладний Highlander Ayr Chair Green/Grey (FUR103-G.G) легко складається в чохол для компактного транспортування. Дана модель стане ідеальним варіантом для відпочинку в дикій місцевості.
Особливості:
- Сітчаста тканина забезпечує хороший потік повітря та вентиляцію.
- Легка та міцна алюмінієва рама.
- Компактна складана рама для легкої установки.
- Вага менше 1 кг.
- Чохол для зберігання та транспортування йде в комплекті.
- Чохол для зберігання можна прикріпити до рами для зручного зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HIGHLANDER |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вага | 0.93 кг |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Поліестер |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Стільці |
| Висота | 660 мм |
| Габарити паковання | 30 x 14 x 11 см |
| Гаранійний термін | 6 міс |
| Довжина: | 540 мм |
| Комплектація | Стул<br />_x000D_ Чехол |
| Країна реєстрації бренда | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 500 мм |
- Ціна: 2 149 ₴







