
Намет двомісний Ferrino Sintesi 2 Olive Green (91175HOOFR)
- Готово до відправки
- Код: OT_926549
12 700 ₴
11 629 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Намет двомісний Ferrino Sintesi 2 Olive Green (91175HOOFR) відноситься до серії ультралегких наметів Ferrino Light Line, важить менше кілограма в повній комплектації в розрахунку на одну людину та є одним із найлегших двомісних наметів. Конструкція намету всього з однією дугою забезпечує невелику вагу та мінімальний час встановлення. Водозахист зовнішнього тенту складає 3000 мм вод. ст., що вдвічі перевищує нормативні вимоги та цілком вистачить, щоб зберегти намет сухим усередині під час дощу середньої інтенсивності. Намет має два вентиляційних отвори і вхід, що додатково закривається москітною сіткою. Таким чином, ефективне провітрювання здійснюється без проблем і ночівля в літню спеку не викличе дискомфорту. Дана модель підійде для велотуризму, змагань з парного легкохідного туризму та нетривалих літніх походів.
Особливості:
- Основні переваги намету з однією дугою - мінімальна площа, вага конструкції та час установки.
- Намет кріпиться до дуги за допомогою рукава, в який вона простягається.
- Вхід до намету оснащений москітною сіткою.
- Конструкцією передбачено два вентиляційні вікна, розташовані в протилежних кінцях задньої стінки намету. Таким чином, навіть при злегка відкритому вході до намету реалізується ефект природної тяги, прискорюючи процес вентиляції.
- Матеріал намету має триразове посилення в точках із передбачуваним збільшеним навантаженням. Посилення виконане у вигляді додаткового шару тканини високої міцності.
- Швидка система фіксації відтяжок досягається за рахунок застосування фурнітури спеціальної форми. Відтяжка натягується та фіксується лише одним рухом.
- Всередині намету передбачені кишені для речей першої необхідності.
- Намет обладнаний гачком для підвішування кемпінгового ліхтаря.
- Алюмінієві кілочки мають шестикутний профіль, завдяки чому підвищується стійкість на вигин та покращується фіксація на ґрунті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferrino |
| Країна виробник | Італія |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Призначення | Трекінгові |
| Сезон | Літо |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Оливковий |
| Вага | |
| Вага | 1.8 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 245 см |
| Ширина | 180 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гаранійний термін | 24 міс |
| Довжина в пакованні | 35 х 16 х 16 см |
| Каркас намету/тенту | Дуга з алюмінієвого сплаву Alu 7001 T6 |
| Кількість спальних місць | Двомісні |
| Комплектація | Намет, дуга, кілочки, відтяжки, інструкція, ремкомплект, сумка-чохол |
| Особливості намету/тенту | Немає |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Паковання | Сумка-чохол |
- Ціна: 11 629 ₴



