
Тенісний стіл Garlando Champion Outdoor 3 mm Blue (C-470EB)
- Готово до відправки
- Код: OT_930625
37 000 ₴
35 889 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Garlando Champion Outdoor 3 mm Blue (C-470EB) - всепогодний тенісний стіл, призначений для гри в настільний теніс як на вулиці, так і в закритих приміщеннях. Ігрова поверхня виконана з меламінових плит товщиною 3 мм із металевою крайкою по периметру. Модель надзвичайно стійка, завдяки конструкції з квадратними ніжками з металевих трубок 30х30 мм і подвійним горизонтальним з’єднувальним планкам. Чотири здвоєні транспортувальні колеса діаметром 128 мм обертаються на 360°, що суттєво полегшує переміщення столу за потреби. Тенісний стіл оснащений сіткою та тримачем для ракеток і м'ячів. Компактний пристрій автоматичного закривання мінімізує обтяження після того, як настільний стіл складено, а система ECS дозволяє розблокувати стільниці одним рухом максимально швидко та безпечно. Складана конструкція з автоматичною системою блокування забезпечує зручне зберігання столу в домашніх умовах. Піднявши одну з половинок стільниці, тенісний стіл можна використовувати як для одиночних тренувань, так і для гри людьми з обмеженими можливостями. Стільниця забезпечує хороший відскік м'яча, а покриття антивідблиску дозволяє грати довше, не напружуючи очей. Тенісний стіл Garlando Champion Outdoor 3 mm Blue (C-470EB) відповідає Європейським стандартам безпеки EN 14468-1/2, рекомендований для інтенсивного використання в школах і клубах.
Особливості:
- Всепогодний тенісний стіл для вулиці та приміщень, складаний, з автоматичним блокуванням, офіційних розмірів ITTF, рекомендований для інтенсивного використання в школах і клубах.
- Система розблокування ECS за допомогою ручки, розташованої під стільницею.
- Квадратні ніжки з металевих трубок 30х30 мм із порошковим фарбуванням.
- Ніжки мають компенсатори нерівності підлоги для використання тенісного столу на нерівній поверхності.
- Ігрова поверхня з меламінових плит товщиною 3 мм із покриттям антивідблиску.
- Чотири здвоєні колеса Ø128 мм обертаються на 360°, полегшуючи переміщення столу в складеному вигляді.
- Сітка з кріпленням йде в комплекті, не потрібно її знімати перед складанням столу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал стільниці | меламін |
| Застосування | вуличні |
| Товщина стільниці | 3 мм |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 53.5 |
| Вага в пакованні | 59 кг |
| Тип | Столи |
| Габарити паковання | 158 x 13,5 x 143 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | Розміри в складеному вигляді (з сіткою): 164 x 72 x 159 см |
| Клас | Тренувальні |
| Комплект постачання | Стіл<br/>_x000D_ Сітка |
| Конструкція | Складно |
| Назва | Тенісний стіл Garlando Champion Outdoor 3 mm Blue (C-470EB) |
| Особливості | Сітка в комплекті; Наявність коліщаток |
| Розмір | 274 x 152,5 x 76 см |
| Регульоване натягування сітки | Да |
| Стара ціна | 37998 |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Германия |
| Тип кріплення сітки | Швидке кріплення |
| Колір сітки | Чорний |
- Ціна: 35 889 ₴



