
Гребний тренажер Toorx Rower Compact (ROWER-COMPACT)
- Готово до відправки
- Код: OT_929484
12 000 ₴
10 969 ₴
-9%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гребний тренажер Toorx Rower Compact (ROWER-COMPACT) від італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для комплексного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має 12 рівнів навантаження, що регулюється за допомогою гідравлічного поршня. Гребний тренажер розрахований на користувача вагою до 110 кг, а його сидіння на роликах ковзає по алюмінієвій напрямній, гарантуючи необхідний комфорт при тривалих вправах. Складана конструкція тренажера заощаджує місце і дозволяє розмістити його навіть на мінімальній площі, яка потрібна для занять спортом.
Особливості:
- Гідравлічна система опору з 12-ма рівнями навантаження.
- Сидіння на роликах забезпечує оптимальну амплітуду рухів.
- Консоль має РК-дисплей, який відображає необхідні параметри тренування.
- Платформи для ніг мають лямки для надійної фіксації ступень.
- Складана конструкція для заощадження місця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 15 кг |
| Вага маховика | 0 кг |
| Кількість рівнів навантаження | більше 10 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна вага користувача | 110 кг |
| Тип | Гідравлічний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 59 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 17 кг |
| Габарити паковання | 135,5 x 28,5 x 18,5 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Дисплей | LCD |
| Додаткові характеристики | Платформи для ніг з лямками<br/>_x000D_ Складана конструкція |
| Клас | Домашні |
| Код виробника товару (MPN) | ROWER-COMPACT |
| Назва | Гребний тренажер Toorx Rower Compact (ROWER-COMPACT) |
| Живлення тренажера | Батарейки |
| Показання дисплея | Час<br/>_x000D_ Калорії<br/>_x000D_ Загальна кількість гребків<br/>_x000D_ Кількість гребків на хвилину |
| Програми | Немає |
| Розділ | Гребірні тренажери |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Транспортувальні ролики | Немає |
| Функції комп'ютера | Немає |
- Ціна: 10 969 ₴








