
Драбина Colombo Factotum 2 ступені (G110L02W)
- Готово до відправки
- Код: OT_931294
2 200 ₴
2 069 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Драбина Colombo Factotum 2 щаблі (G110L02W) - міцна та надійна. Виготовлена в Італії відповідно до європейського стандарту якості EN 14183. Максимальне навантаження - 150 кг. Ідеально підійде тим, хто цінує практичність, легкість у використанні та стильний дизайн. Драбина має два зручних щаблі з антиковзним покриттям. Це гарантує безпеку ваших ніг при використанні драбини. Опорні ніжки з пластиковим захистом перешкоджають небажаному ковзанню. Складані щаблі забезпечують мінімальну товщину. Завдяки цій особливості, товщина драбини у складеному вигляді лише 5 см, тому у вас не виникне проблем із місцем для її зберігання.
Особливості:
- Драбина сертифікована згідно з європейським стандартом якості EN 14183.
- Легка, компактна.
- Опорні ніжки конструкції мають пластиковий протиковзний захист.
- Розміри (у складеному вигляді): 89 х 50 х 5 см.
- Розміри (у розкладеному вигляді): 84 х 50 х 49 см.
- Розміри щабля: 30 х 21 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Коломбо |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 4.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість ступенів | 2 шт. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота драбини | 0,89 |
| Висота секції | 0,46 |
| Довжина в складеному стані | 89 см |
| Додаткові характеристики | Драбина сертифікована згідно з європейським стандартом якості EN 14183 |
| Комплектація | Драбина |
| Максимальна робоча висота | 2,46 |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Тип драбини | Драбини |
| Колір | white |
| Ширина драбини | 0.5 мм |
- Ціна: 2 069 ₴
