
Настільний футбол Garlando F-20 Blue (F20BLULNO)
- Готово до відправки
- Код: OT_929494
20 500 ₴
19 539 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напівпрофесійний настільний футбол Garlando F-20 Blue (F20BLULNO) зі складаними ніжками для компактного зберігання - ідеальний варіант для невеликого приміщення. Модель зроблена безпосередньо в Італії з високоякісних матеріалів, що забезпечують довговічність та задоволення від гри, з урахуванням конкретних вимог, яким має відповідати футбольний стіл. Поверхні столу покриті матеріалом, який можна мити, забезпечуючи його очищення в разі необхідності. Настільний футбол Garlando F-20 Blue (F20BLULNO) відповідає європейським стандартам безпеки EN 71-1, 71-2, 71-3 та 71-9.
Особливості:
- Міцний корпус із МДФ товщиною 16 мм із меламіновим покриттям прослужить багато років і збереже первісний вигляд.
- Елегантні похилі ніжки із надміцного ДВП середньої щільності завтовшки 30 мм для кращої стійкості.
- Ніжки столу можна легко скласти, а чотири гумові торцеві накладки дозволяють столу спиратися на підлогу, перебуваючи у вертикальному положенні.
- Ігрове поле із ламіната на основі ДСП зі скошеними кутами. Білі лінії на зеленому тлі нанесені методом шовкографії, відтворюючи футбольне поле.
- 13-міліметрові масивні суцільнометалеві, а не порожнисті наскрізні штанги, для підвищеної міцності.
- Кінці штанг закриті пластиковими накладками для підвищення безпеки.
- Легко забивати голи, завдяки воротарю, що обертається на 360°, і особливій схемі гравців: 1 воротар - 2 захисники - 5 півзахисників - 3 нападники.
- Фігурки гравців міцні та довговічні, виготовлені з високоякісного пластику марки Moplen, одного з провідних виробників полімерів у світі.
- Швидке та легке вилучення м'яча після гола через відсік за воротами.
- Наочний підрахунок голів та очок, реалізований за допомогою пластикових лічильників із червоними та синіми кубиками.
- В комплекті 10 білих пластикових м'ячів.
- Всі поверхні покриті матеріалом, який можна мити, спрощуючи очищення столу.
- Упаковка з міцним захистом всередині коробки, щоб запобігти пошкодженню столу під час транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Країна виробник | Італія |
| Вікова група | Від 14 років |
| Тип | Настільний футбол |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 42 кг |
| Довжина | 1170 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 51 кг |
| Габарити паковання | 146 x 73 x 33 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Кількість гравців | 2-4 |
| Комплектація | Ігрове поле<br/>_x000D_2 механічних лічильники окулярів<br/>_x000D_ 22 фігурки гравців (11 в одній команді та 11 в іншій)<br />_x000D_8 ручок<br />_x000D_10 м'ячів |
| Назва | Настільний футбол Garlando F-20 Blue (F20BLULNO) |
| Особливості | Складані ніжки |
| Розділ | Спортивні настільні ігри |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
- Ціна: 19 539 ₴





