
Гамак Highlander Trekker Hammock (TA134)
- Готово до відправки
- Код: OT_930783
1 550 ₴
1 449 ₴
-7%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Highlander Trekker Hammock (TA134) - легкий гамак із міцної поліамідної тканини. Якщо ви мрієте відпочити на природі в зручному гамаку, то Highlander Trekker Hammock (TA134) допоможе втілити цю мрію в реальність!
Цей гамак не тільки ультралегкий, але й винятково міцний. Він ідеально підходить для туристів з рюкзаками, які хочуть відпочити, не беручи зайвої ваги. Невеликий розмір є чудовим вибором як для кемпінгу, так і для далеких поїздок.
В комплекті йдуть два карабіни та дві мотузки для надійного кріплення.
Особливості:
- Легка полиамидна тканина. Вага 0,325 кг.
- Чохол для перенесення та компактного зберігання йде в комплекті.
- Невеликий розмір упаковки.
- Максимальне навантаження - 120 кг.
- Два карабіна та дві мотузки для кріплення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HIGHLANDER |
| Країна виробник | Великобританія |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал ложа | поліамід |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри гамака | |
| Вага | 0.325 кг |
| Ширина | 1400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гамаки |
| Габарити паковання | 16 х 10 х 5 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Комплектація | Гамак<br />_x000D_ 2 карабина<br />_x000D_ 2 веревки<br />_x000D_ Чехол |
| Матеріал каркаса | Поліамід |
| Країна реєстрації бренда | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 1 449 ₴





