
Сушарка для білизни підлогова Colombo Bold (ST286)
- Немає в наявності
- Код: OT_931015
1 899 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сушарка для білизни підлогова Colombo Bold (ST286) – класична та універсальна модель. Основа виготовлена з пофарбованої сталі, а стрижні з алюмінію. Загальна робоча довжина - вісімнадцять метрів, а максимальне навантаження до восьми кілограмів. Сушарка має дві відкидні секції. Є додатковий тримач для сушіння невеликих речей. Ніжки обладнані накладками для захисту підлогового покриття.
Особливості:
- Розміри у складеному стані - 130 x 55 x 4,5 см.
- Розміри в робочому положенні - 178 x 114 x 55 см.
- Загальна вага – 2,7 кг.
- Загальна робоча довжина - 18 м.
- Максимальне навантаження до 8 кг.
- Дві додаткові відкидні секції.
- Міцній сталева конструкція з порошковим покриттям. Стрижні виготовлено з алюмінію, який стійкий до корозійних процесів.
- Ніжки сушарки з пластиковими накладками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Коломбо |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 2.7 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Рабочая длина сушилки, м | 16-20 |
| Стан | Новий |
| Тип сушилки | Підлогова |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 3 кг |
| Габарити паковання | 134 х 58 х 7 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Товсті стрижні для запобігання утворенню слідів зламів на одязі. |
| Кількість стрижнів/трубок | 20 |
| Особливості | Розкладні |
| РОЗМІРИ | 178 x 114 x 55 см |
| Розміри в складеному вигляді | 130 x 55 x 4,5 см |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
- Ціна: 1 899 ₴
