
Чохол для тенісного столу Garlando Waterproof Cover (2C4-127)
- Готово до відправки
- Код: OT_930989
2 050 ₴
1 939 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чохол для тенісного столу Garlando Waterproof Cover (2C4-127) має водозахисне покриття. Система фіксації із застібками-блискавками та шнурами для ідеальної посадки. Підходить для всіх типів розкладних столів (може встановлюватися, коли стіл розкладається).
Колір: синій.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул для відтворення на сайті | 930989 |
| Вага | 1,2 кг |
| Вага в пакованні | 1,4 кг |
| Габарити паковання | 31 х 38 х 7 см |
| Додаткові характеристики | Водозахисне покриття |
| Комплект постачання | Чехол |
| Застосування | Всепогодний стіл |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Чехол |
- Ціна: 1 939 ₴
