
Орбітрек Toorx Elliptical ERX 65 (ERX-65)
- В наявності
- Код: OT_929370
17 900 ₴
16 379 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Орбітрек Toorx Elliptical ERX 65 (ERX-65) від італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для повноцінного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має ручне 8-рівневе регулювання навантаженням, а також простий у використанні комп'ютер. 8-кілограмовий маховик створює необхідну плавність ходу, знижуючи навантаження на суглоби і мінімізуючи ризик отримання травм під час занять. Орбітрек розрахований на вагу до 110 кг, а довжина кроку 33 см підходить для користувачів середнього зросту. Вбудовані сенсорні датчики вимірювання пульсу будуть корисні під час тренування для контролю частоти серцевих скорочень. Платформи для ніг регулюються в 3-х положеннях, а транспортувальні ролики в передній частині тренажера дозволяють переміщати його по кімнаті.
Особливості:
- Магнітна система опору з ручною регулюванням навантаження.
- Маховик вагою 8 кг забезпечує достатню плавність ходу.
- Інтуїтивно зрозумілий дисплей для всіх вікових категорій користувачів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 36 кг |
| Вага маховика | 8 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальна довжина кроку | 33 см |
| Максимальна вага користувача | 110 кг |
| Система навантаження | Магнітна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 69 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 39 кг |
| Габарити паковання | 106,5 x 37 x 55,5 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Дисплей | LCD |
| Додаткові характеристики | 3 положення платформ для ніг |
| Вимірювання пульсу | Да |
| Клас | Домашні |
| Код виробника товару (MPN) | ERX-65 |
| Кількість тренувальних програм | Немає |
| Назва | Орбітрек Toorx Elliptical ERX 65 (ERX-65) |
| Особливості | Компенсатори нерівності підлоги;Транспортувальні ролики |
| Живлення тренажера | Батарейки |
| Показання дисплея | Час<br/>_x000D_ Швидкість<br/>_x000D_ Дистанція<br/>_x000D_ Калорії<br/>_x000D_ Пульс<br/>_x000D_ Обертай за хвилину |
| Розділ | Орбітреки |
| Регулювання глибини кроку | Немає |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Транспортувальні ролики | Да |
| Функції комп'ютера | Немає |
- Ціна: 16 379 ₴





